Huawei Ultimate 2 | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.5 inches | Waterproof | Blue
- TootjadHuawei
- Mudel: 55020GAY
- Saadavus: 5
-
941€
Huawei Ultimate 2 | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.5 inches | Waterproof | Blue
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani suurus (k x v) | 466 x 466 |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Embeeded battery | Yes |
| GPS (satelliit) | Yes |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.641 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Net weight | 0.082 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 678 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Plastic (No PET) | 59 g |
| Producer | Huawei |
| Producer product name | Ultimate 2 |
| Pulsimonitor | Yes |
| Screen size | 1.5 inches |
| Tare weight (kg) | 0.559 kg |
| TI weight (kg) | 0.051 kg |
| Toote tüüp | Smart watch |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | NFC, Wi-Fi 6, Bluetooth |
| Ühilduvus | iOS, Android |
| Värv | Blue |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.001274 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












